WebWave

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

WebWave     WebWave     WebWave

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:

WebWave     WebWave     WebWave

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

WebWave

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

Kategorie.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

06 czerwca 2023

Panel ustawień

Panel ustawień w naszym kreatorze pełni najważniejszą role, za jego pomocą możesz zmieniać wyświetlanie się elementów na stronie, oraz zarządzać wyglądem całej strony jak i podstrony.  


Strona


 

1. Ustawienia ogólne - w tej zakładce możemy zarządzać podstronami, zmienić nazwę swojej strony oraz dodać własny Favicon

2. Wersje językowe - dodaj wiele wersji językowych na swoją stronę. 

3. Tło strony - dowolnie zmieniaj tło swojej strony, zmiana tła w tym miejscu zmieni tło również na innych podstronach.

4. Informacje o cookies - w tej zakładce możemy edytować i zmienić sposób wyświetlania informacji o plikach cookies, których twoja strona używa. 

5. Style tekstu - w tej zakładce zdefiniuj swoje style tekstu, pomaga to w zachowaniu spójności strony. 

6. Globalne kolory - ustaw kolory swojej strony, tak aby móc zmienić kolory globalnie. 

7. Ekrany różnej wielkości - jeśli popełniłeś błąd podczas tworzenia wersji twojej strony w widokach mobilnych, za pomocą tej funkcji możesz zresetować dany tryb mobilny do widoku pierwotnego.

8. Więcej ustawień -  w tej zakładce możemy dodać kod HTML, CSS, JS do sekcji head całej strony, zmieniać ustawienia dotyczące: szybkiego wyświetlania strony, pokazywania i ukrywania paska komentowania, włączania i ukrywania aplikacji na telefon (PWA), włączenie i wyłączenie utrudnienia pobierania zdjęć oraz pokazywania i ukrywania śniegu na stronie
 

Podstrona

 

1. Ustawienia podstrony - w tej zakładce możemy zarządzać podstroną, zmienić nazwę swojej strony oraz dodaj własną miniaturę.

2. Tło podstrony - dowolnie zmieniaj tło swojej podstrony.

3. Ustawienia publikacji - zmieniaj widoczność swojej podstrony w sieci, możesz ustawić strona na "Dla wszystkich", "Niedostępne", "Dla zalogowanych", "Zabezpieczone hasłem". 

4. Ustawienia SEO - zakładka ta pozwala nam na dodanie meta tytułu i meta opisu strony, co pozwala nam na lepsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. 

7. Ekrany różnej wielkości - jeśli popełniłeś błąd podczas tworzenia wersji witryny w widoku mobilnym, dzięki tej funkcji możesz zresetować wybrany tryb mobilny do oryginalnego widoku dla wybranej podstrony.

6. Więcej ustawień - w  tej zakładce możemy dodać kod HTML, CSS, JS do sekcji head danej podstrony, oraz zdecydować czy redaktorzy po zalogowani do CMS będą mogli edytować treść tej strony. 


Element

 

Edytuj wygląd elementu który dodałeś na swoją stronę. Ustawienia konkretnych elementów możemy znaleźć poprzez wpisanie nazwy elementu w wyszukiwarkę, lub na podstronie "Jak obsługiwać kreator i dodawać elementy"

Artykuł

 

1. Ustawienia artykułu - przejdź do ustawień artykułów, zmień nazwę, zduplikuj, usuń artykuł oraz dodaj własną miniaturę.

2. Ustawienia publikacji - zmień date publikacje danego artykułu oraz zmień jego dostępność, możesz ustawić artykuł na "Dla wszystkich", "Niedostępne", "Dla zalogowanych", "Zabezpieczone hasłem". 

3. Ustawienia SEO - zakładka ta pozwala nam na dodanie meta tytułu i meta opisu strony, co pozwala nam na lepsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. 

5. Wzór artykułu - z poziomu panelu ustawień zmień wzór artykułu z którego ma korzystać dany artykuł.

6. Zmień kategorię - kategorie artykułów pomagają nam w zachowaniu porzedku i w procesie wyświetlania artykułów w Liście artykułów - newsfeed.

7. Więcej ustawień - w  tej zakładce możemy dodać kod HTML, CSS, JS do sekcji head.


UWAGA! tekst zaznaczony kolorem niebieskim jest linkiem w który można kliknąć w celu uzyskania informacji.