Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Favicon jest to ikona, która pokazuje się na karcie przeglądarki internetowej oraz w zakładkach przeglądarki. W tym poradniku dowiesz się jak zrobić stronę internetową z własną ikoną favicon.

 

 

Aby ją dodać do swojej strony www, wystarczy, że w kreatorze stron internetowych WebWave wybierzesz ją w karcie "Strona" w zakładce "Ustawienia ogólne".

 

 

UWAGA. Pamiętaj, że ikona Favicon jest kwadratowa. Jeśli więc wybierzesz prostokątny obraz, zostanie on zdeformowany. Warto wspomnieć, że jako favicon najlepiej prezentują się ikony z przeźroczystym tłem. Tło takie możesz ustawić, zapisując ikonę w formacie png.

Dodanie ikony Favicon

05 grudnia 2014

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

Porozmawiaj z nami na czacie.

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ