Artykuły w kreatorze stron www WebWave
24 czerwca 2015
Siłą funkcji artykułów w kreatorze stron www WebWave jest możliwość oddzielenia treści od formy, w jakiej ta treść jest prezentowana.
15 grudnia 2014
Artykuły można by też nazwać aktualnościami, produktami albo nawet blogiem. Jest to bardzo potężna funkcja kreatora stron www WebWave CMS,
13 stycznia 2015
Kategorie artykułów w kreatorze stron www WebWave umożliwiają posortowanie artykułów według ich tematu i wyświetlanie ich w odpowiednim miejscu na
16 grudnia 2014
Aby dodać pierwszy artykuł na swojej stronie w kreatorze stron internetowych WebWave, będziesz najpierw musiał stworzyć wzór artykułu, aby określić,
17 grudnia 2014
Zastosowanie wzoru artykułu umożliwia oddzielenie formy (tego, jak artykuł wyglądają), od jego treści (tego, co artykuł zawiera - teksty, zdjęcia).

Pozostałe artykuły

Stwórz swój pierwszy artykuł

Aby dodać pierwszy artykuł na swojej stronie w kreatorze stron internetowych WebWave, będziesz najpierw musiał stworzyć wzór artykułu, aby określić, w jaki sposób artykuły mają być wyświetlane. Najlepiej będzie jeśli na stronie www dodasz również listę artykułów (newsfeed), aby umożliwić użytkownikom strony internetowej przejście na podstronę, na której artykuł jest prezentowany.

 

 

 1. Dodaj na stronie www listę artykułów (newsfeed)  Lista artykułów prezentuje artykuły istniejące na Twojej stronie www. Jej wygląd możesz oczywiście dowolnie modyfikować. Póki nie masz dodanych żadnych artykułów, na liście prezentowane będzie przykładowa treść.  Przykładowa treść widoczna jest jedynie w kreatorze stron www WebWave. Po publikacji strony internetowej na liście artykułów prezentowane są oczywiście jedynie realne artykuły. Dzięki przykładowej treści możesz dostosować wygląd listy artykułów do Twojej strony www, zanim dodasz pierwsze artykuły.
   
 2. Dodaj wzór artykułu

  Artykuł posiada jedynie treść. W artykule nie ma zapisanych żadnych informacji, jak ta treść ma zostać zaprezentowana. Informacje te przechowywane są we wzorze artykułu. Dlatego, jeśli chcemy stworzyć nasz pierwszy artykuł, musimy najpierw określić, jak on będzie wyglądać. W tym celu należy stworzyć najpierw wzór artykułu. W tym celu klikamy w Artykuły -> Dodaj wzór artykułów:  Następnie skonfiguruj wygląd swojego szablonu artykułu. Tutaj znajdziesz więcej informacji, jak to zrobić: Wzór artykułów.
   
 3. Dodaj artykuł

  Teraz możesz w końcu stworzyć swój pierwszy artykuł. W tym celu kliknij Artykuły -> Dodaj artykuł:  Artykuł zostanie utworzony na podstawie wzoru, który utworzyłeś w kroku drugim. Wprowadź w artykule jego tytuł, treść i miniaturę, a następnie kliknij przycisk "Wróć do edycji podstron":


   
 4. Sprawdź, jak wygląda Twój artykuł na liście artykułów

  Artykuł został już poprawnie dodany. Teraz gdy spojrzysz na listę artykułów, zobaczysz tam jego skrót:

Więcej o:

Artykuły

16 grudnia 2014

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona została stworzona w WebWave

Jak zrobić stronę internetową w kreatorze stron www WebWave - poradnik

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.

kreatora stron www webwave logo
jak stworzyć stronę www fundusze unijne
Powrót do spisu treści o kreatorze stron www WebWave CMS

  Spis treści

Podstawy WebWave

Narzędzia WebWave

Pozycjonowanie i SEO

Artykuły

Zarządzanie treścią - CMS

Tutoriale Video

Zaawansowane triki

Marketing internetowy

Konto Agency

RWD

Domena

Administracja

Poczta

  Spis treści

WebWave CMS - logo

Zarejestruj

Zaloguj

Zarejestruj