Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Aby dodać pierwszy artykuł na swojej stronie w kreatorze stron internetowych WebWave, będziesz najpierw musiał stworzyć wzór artykułu, aby określić, w jaki sposób artykuły mają być wyświetlane. Najlepiej będzie jeśli na stronie www dodasz również listę artykułów (newsfeed), aby umożliwić użytkownikom strony internetowej przejście na podstronę, na której artykuł jest prezentowany.

 

 1. Dodaj na stronie www listę artykułów (newsfeed)  Lista artykułów prezentuje artykuły istniejące na Twojej stronie www. Jej wygląd możesz oczywiście dowolnie modyfikować. Póki nie masz dodanych żadnych artykułów, na liście prezentowane będzie przykładowa treść.  Przykładowa treść widoczna jest jedynie w kreatorze stron www WebWave. Po publikacji strony internetowej na liście artykułów prezentowane są oczywiście jedynie realne artykuły. Dzięki przykładowej treści możesz dostosować wygląd listy artykułów do Twojej strony www, zanim dodasz pierwsze artykuły.
   
 2. Dodaj wzór artykułu

  Artykuł posiada jedynie treść. W artykule nie ma zapisanych żadnych informacji, jak ta treść ma zostać zaprezentowana. Informacje te przechowywane są we wzorze artykułu. Dlatego, jeśli chcemy stworzyć nasz pierwszy artykuł, musimy najpierw określić, jak on będzie wyglądać. W tym celu należy stworzyć najpierw wzór artykułu. W tym celu klikamy w Artykuły -> Wzory artykułów -> Stwórz nowy wzór artykułu:  Następnie skonfiguruj wygląd swojego szablonu artykułu. Tutaj znajdziesz więcej informacji, jak to zrobić: Wzór artykułów.
   
 3. Dodaj artykuł

  Teraz możesz w końcu stworzyć swój pierwszy artykuł. W tym celu kliknij Artykuły -> Dodaj artykuł:  Artykuł zostanie utworzony na podstawie wzoru, który utworzyłeś w kroku drugim. Wprowadź w artykule jego tytuł, treść i miniaturę, a następnie kliknij przycisk "Wróć do edycji podstron":


   
 4. Sprawdź, jak wygląda Twój artykuł na liście artykułów

  Artykuł został już poprawnie dodany. Teraz gdy spojrzysz na listę artykułów, zobaczysz tam jego skrót:

Stwórz swój pierwszy artykuł

16 grudnia 2014

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się