Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Juxtaposte to narzędzie, które pozwoli Ci przygotować zdjęcie z efektem "przed i po" z suwakiem do samodzielnego przewijania widoku. W poniższym poradniku pokażę ci jak łatwo zainstalować wtyczkę na stronie.

 

Jak dodać "suwakowe zdjęcie" na stronę

 1.  W kreatorze wejdź w Ustawienia -> Moje zdjęcia i pliki, a następnie skopiuj URL wybranego zdjęcia:  WAŻNE - staraj się dobierać zdjęcia o tym samym rozmiarze, efekt działa najlepiej gdy zdjęcia mają jednakową, bądź bardzo do siebie zbliżoną rozdzielczość.
   
 2.  Przejdź do strony JuxtaposeJS i wciśnij duży zielony przycisk "Make a Juxtapose"

 3.  Strona przekieruje nas bezpośrednio do parametrów narzędzia. W miejscu na link należy wkleić skopiowane z kreatora linki URL do obrazów, można też ustawić własne parametry (np. zmiana orientacji zdjęć na pionową - Vertical):


  Na zdjęciu pod parametrami można kontrolować wygląd, jaki obraz przyjmie na opublikowanej stronie.
   

 4.  Gdy już zadecydowałeś jak ma wyglądać twoje przesuwane zdjęcie, wciśnij przycisk "Publish" i skopiuj wygenerowany w dolnym oknie kod:


   
 5.  Przejdź z powrotem do kreatora, a następnie wklej skopiowany kod do nowego elementu HTML. Możesz również zadbać o to, by pole wstawianego elementu HTML miało tę samą rozdzielczość co zdjęcia z których tworzyliśmy kod, czyli np. 1280x720:


   
 6. Efekt na twojej stronie
   

Jak dodać zdjęcie z efektem "przed i po"

17 listopada 2021

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.