Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Widoczność elementów w trybach RWD może być różna, wszystko zależy od „naszych” potrzeb. W chwili, gdy dostosowujemy stronę pod konkretne widoki może, nasunąć się pytanie: Czy musimy korzystać ze wszystkich dostępnych elementów. Odpowiedź na to pytanie brzmi: Nie!

 

Zasada działania interfejsu zarządzania widocznością elementów jest banalnie prosta i sprowadza się jedynie do kliknięcia jednej ikony.

 

  1. Wybieramy dowolny tryb edycji widoku RWD.

 

  1. Będąc na jednym z trybów, możemy przejść do warstw, usytuowanych w prawym dolnym rogu edytora i przystąpić do wyboru widoczności elementów na wybranym trybie. Robimy to dzięki odznaczaniu ikon przedstawiających urządzenia. Żeby rozwinąć resztę trybów RWD, najedź myszką na ikonkę trybu "Desktop".

 

  1. Odznaczenie jednej z ikon, np.  Telefon w pionie spowoduje ukrycie się elementu dla podstrony, na której zostało to wykonane. Ukrywanie grup z ich zawartością działa na tej samej zasadzie.

 

 

Jak widzimy, możliwość edycji widoczności na wybranych podstronach dla konkretnych trybów może okazać się całkiem fajnym i przydatnym rozwiązaniem. Opcja te jest szczególnie potrzebna, gdy chcemy coś ukryć, jeśli uznamy, że na mniejszej rozdzielczości może być zupełnie zbędne.

Widoczność elementów w trybach RWD

20 października 2016

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Pomoc. 

Materiały. 

Firma.