Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wgraj swoje logo, aby klienci, dla których zrobiłeś stronę, zobaczyli je w momencie logowania się do swojego panelu CMS. Dzięki temu Twój klient nigdy nie zapomni, że to właśnie Ty stworzyłeś mu stronę i jest większa szansa, że poleci Cię znajomym.

 

 

 

Jak wgrać swoje logo agencyjne
 

  1. W Panelu Webmastera po prawej stronie rozwiń zakładkę „Freelancerzy i agencje”


     
  2. W sekcji „Moje logo” kliknij przycisk „Wybierz plik” i wgraj swoje logo.
  3. Logo jest już wgrane. Jeśli teraz chcesz samemu zobaczyć, co będzie widział Twój klient, wchodząc do swojego panelu CMS, otwórz dowolną stworzoną przez siebie i opublikowaną stronę. Następnie dodaj do jej adresu przyrostek /admin, aby otworzyć panel logowania do CMS. Przykładowy adres może wyglądać tak: https://mojastrona.pl/admin. Zamiast logo WebWave będzie w tym miejscu widoczne Twoje logo. Może to wyglądać np. tak:

 

 

 

Jak zmienić kolorystykę Webwave

W panelu Webmastera w zakładce "Freelancerzy i agencje" znajdziesz sekcję "Kolory agencyjne" (od razu pod sekcją z logo).

Kliknij kolorowy kwadracik przy napisie "Akcent kolorystyczny" i zmień kolor dostosowując do swoich kolorów agencyjnych. Gotowe!
 

Teraz użytkownik CMS logując się do panelu zarządzania treścią będzie widział Twoje logo agencyjne i przyciski w wybranych przez Ciebie kolorach.

 


 

White label - Wgrywanie własnego loga i zmiana kolorystyki

31 marca 2016

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO