Firma.

Materiały. 

Pomoc. 

Oferta. 

Kreator WebWave.


Znajdziesz nas na:

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

RO

EN

PL

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

KONTAKT

contact@webwavecms.com

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

31 marca 2016

Konto Agencyjne - Wgrywanie własnego logo
i zmiana kolorystyki

Wgraj swoje logo, aby klienci, dla których zrobiłeś stronę, zobaczyli je w momencie logowania się do swojego panelu CMS. Dzięki temu Twój klient nigdy nie zapomni, że to właśnie Ty stworzyłeś mu stronę i jest większa szansa, że poleci Cię znajomym.

 

 

 

Jak wgrać swoje logo agencyjne
 

  1. W Panelu Webmastera po prawej stronie rozwiń zakładkę „Freelancerzy i agencje”


     
  2. W sekcji „Moje logo” kliknij przycisk „Wybierz plik” i wgraj swoje logo.
  3. Logo jest już wgrane. Jeśli teraz chcesz samemu zobaczyć, co będzie widział Twój klient, wchodząc do swojego panelu CMS, otwórz dowolną stworzoną przez siebie i opublikowaną stronę. Następnie dodaj do jej adresu przyrostek /admin, aby otworzyć panel logowania do CMS. Przykładowy adres może wyglądać tak: https://mojastrona.pl/admin. Zamiast logo WebWave będzie w tym miejscu widoczne Twoje logo. Może to wyglądać np. tak:

 

 

Jak zmienić kolorystykę Webwave

W panelu Webmastera w zakładce "Freelancerzy i agencje" znajdziesz sekcję "Kolory agencyjne" (od razu pod sekcją z logo).

Kliknij kolorowy kwadracik przy napisie "Akcent kolorystyczny" i zmień kolor dostosowując do swoich kolorów agencyjnych. Gotowe!
 

Teraz użytkownik CMS logując się do panelu zarządzania treścią będzie widział Twoje logo agencyjne i przyciski w wybranych przez Ciebie kolorach.

 


 

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!