WebWave

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

WebWave     WebWave     WebWave

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:

WebWave     WebWave     WebWave

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

WebWave

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

Kategorie.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

12 marca 2020

Pierwsze kroki z kontem agencyjnym

W WebWave można tworzyć strony www dla klientów bez konieczności posiadania Konta Agencyjnego. Jednak włączając takie Konto, będziesz mieć dodatkowe możliwości, które ułatwią Ci pracę i podniosą prestiż Twojej firmy.

 

 

Możliwość podłączenia tymczasowego adresu URL do strony www

Publikacja strony w sieci pod własnym adresem URL, np. https://mojafirma.pl to prawie zawsze ostatni krok w stworzeniu strony www dla klienta. Zanim to nastąpi, raz lub kilka razy trzeba skonsultować tworzony projekt z klientem. W tym celu najwygodniej jest po prostu wysłać mu link do tworzonej dla niego strony. Dobrze, jeśli ten link jest przyjazny i profesjonalny. Najlepiej, jeśli będzie wyglądał np. tak: https://klient1.mojafirma.pl. Klient wchodzi wtedy tylko na stronę i od razu wszystko widzi. Dużo łatwiej i precyzyjniej zgłosi swoje uwagi i zastrzeżenia do projektu, w który może realnie poklikać, niż jeśli wyślesz mu statyczne pliki jpg.

Dlatego w WebWave, posiadając Konto Agencyjne, możesz podłączyć własny adres URL do stron, które nie mają jeszcze aktywnego Pakietu Premium. Tutaj przeczytasz jak to zrobić.

 

 

Brak logo WebWave na opublikowanych stronach nieposiadających Pakietu Premium

Na opublikowanych stronach nieposiadających aktywnego Pakietu Premium wyświetla się na dole informacja, że strona została stworzona w WebWave. Jeśli posiadasz aktywne Konto Agencyjne, takiej informacji tam nie będzie. Aby skorzystać z tej funkcji nie musisz nic ustawiać. Informacja o WebWave z opublikowanych stron zniknie, jak tylko uruchomisz swoje Konto Agencyjne.

 

 

Udostępnij klientowi panel CMS, aby on sam uzupełnił treści na swojej stronie

Każda stworzona w WebWave strona ma wbudowany panel CMS. Umożliwia on osobom nieposiadającym żadnych umiejętności technicznych zmianę treści na stronie (teksty, artykuły, zdjęcia). Osoba taka nie popsuje jednak niechcący wyglądu strony ani nie pousuwa z niej elementów. Dostępny panel CMS jest tak prosty, że aby zmieniać treść na stronie nie potrzeba żadnego szkolenia ani umiejętności. Wystarczy zalogować się, kliknąć dwa razy w tekst i wpisać nowy.

Jako twórca strony możesz przydzielić swojemu klientowi wybrany poziom uprawnień w panelu CMS. Możesz też wskazać elementy, które będzie on mógł zmieniać oraz te, których edycja jest niemożliwa. Możesz więc dostosować panel CMS do swoich potrzeb i do umiejętności swojego klienta.

Udostępnij swojemu klientowi panel CMS jeszcze zanim finalnie uruchomisz projekt w internecie pod własną domeną. Dzięki temu klient samodzielnie wpisze na stronę teksty i doda zdjęcia. Dzięki temu szybciej zakończycie projekt i będziesz mógł pobrać od klienta swoje wynagrodzenie.

Dodatkowo dzięki CMS Twój klient nie będzie już zawsze dzwonił do Ciebie za każdym razem, gdy będzie chciał wprowadzić jakąś drobną zmianę na swojej stronie. Zrobi to samemu.

W tym poradniku przeczytasz, jak stworzyć dla klienta konto w CMS i udostępnić mu możliwość samodzielnego wprowadzania zmian.

 

 

Zmień logo i kolorystykę WebWave na swoje własne

Wgraj swoje logo i zmień kolorystykę, aby klienci, dla których zrobiłeś stronę, zobaczyli je w momencie logowania się do swojego panelu CMS. Dzięki temu Twój klient nigdy nie zapomni, że to właśnie Ty stworzyłeś mu stronę i jest większa szansa, że poleci Cię znajomym. W tym artykule przeczytasz, jak wgrać swoje logo lub zmienić kolorystykę strony logowania CMS.

 

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!