Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Dodając tekst alternatywny do zdjęć, pomagasz wyszukiwarkom zrozumieć, co znajduje się na zdjęciach i grafikach, które masz na stronie.

Jest to jeden z istotnych elementów procesu optymalizacji obrazów.

Dodawanie opisów alternatywnych obrazów jest bardzo istotne też z perspektywy pozycjonowania stron internetowych, ponieważ pozwala wyszukiwarkom zrozumieć "semantykę" strony, a przez to: wyświetlać ją wyżej w wynikach wyszukiwania. 

Opisy alternatywne obrazów mogą zawierać również słowa kluczowe i nie będzie to uznane za keyword stuffing (upychanie słów kluczowych) z prostego powodu: skoro dodajesz grafiki do strony o określonej tematyce, to nawiązują one znaczeniem do tekstu i tematu, więc dodanie wybranych słów kluczowych informuje zarazem wyszukiwarki o tym, co jest na obrazku. 

Dodanie opisów alternatywnych na stronach zrobionych w kreatorze stron www WebWave jest bardzo proste! 

Z tego poradnika dowiesz się jak zrobić stronę internetową z obrazkami posiadającymi atrybut alt (czyli opisy alternatywne)

O tym jak ważne są opisy alternatywne z perspektywy pozycjonowania stron i jak działa samo pozycjonowanie dowiesz się z naszego obszernego poradnika

Zadbaj również o to, żeby kolejne 

 

Jak dodać opisy alternatywne do obrazków na stronie

Żeby to zrobić, zaznacz zdjęcie i w bocznym panelu edycji w zakładce "Atrybuty obrazu" uzupełnij pola "Tytuł" oraz "Tekst alt."

jak dodać opisy alternatywne do grafik na stronie zrobionej w WebWave

Opisy alternatywne do obrazków i grafik w treści artykułów dodasz również uzupełniając odpowiednie pola w oknie edycji grafiki, które wywołasz klikając dwukrotnie na grafikę w treści artykułu. 

jak dodać opisy alternatywne grafik i zdjęć w treści artykułów w WebWave

 

Dodawanie tekstu alternatywnego do zdjęcia

29 sierpnia 2014

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ