Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Meta tagi to znaczniki opisujące zawartość strony www. Meta tagi są przydatne zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek internetowych. Z punktu widzenia SEO istnieją dwa warte uwagi meta tagi. W tym poradniku dowiesz się jak zrobić stronę internetową z meta tagami, które będą dobrze działać na Twoją pozycję w wyszukiwarce Google.

 

 

Tytuł strony

Meta tag "Tytuł strony" powinien pokrótce opisywać, czego strona internetowa dotyczy, a jego długość nie powinna przekraczać 60 znaków. Jeśli więc prowadzisz w Warszawie szkołę nurkowania, w tytule strony powinieneś wpisać coś w stylu "Szkoła nurkowania Warszawa". Tytuł strony jest nie tylko bardzo ważny pod względem wyszukiwarek, pomaga on też ludziom w zorientowaniu się, co to za strona www. Wyświetlany on jest np. jako nazwa zakładki w przeglądarce internetowej.

 

 

Meta tag tytuł wyświetla się również jako nagłówek w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google

 

meta tagi google

 

 

Opis strony

Meta tag "opis strony" to tekst, który z większymi szczegółami opisuje to, co znajduje się na Twojej stronie www. Pomimo że wyszukiwarki internetowe w bardzo niewielkim stopniu biorą pod uwagę, co znajduje się w tym opisie, warto go ustawić, ponieważ często wyświetlany on jest w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych i pozwala ludziom z nich korzystającym łatwiej ocenić, czy warto wejść na Twoją stronę internetową.

 

 

 

Ustawienie meta tagów

Aby ustawić meta tagi, wejdź kliknij "SEO" w zakładce "Ustawienia".

 

 

W ustawieniach tych możesz oddzielnie ustawić domyślne meta tagi dla swoich podstron oraz aktualności. Przez domyślne mam na myśli takie, które będą wyświetlane, jeśli tytuł i opis dla konkretnej podstrony nie zostanie ustawiony.

 

Oczywiście lepiej, jeśli każda podstrona i aktualność będzie miała swój własny tytuł i opis. Ustawić je dla każdej strony osobno można w panelu dolnym we właściwościach strony:

 


 

Dla każdej z podstron możesz również dodawać meta tagi bezpośrednio z panelu "Zarządzanie podstronami"

Meta tagi - tytuł i opis strony www

29 września 2018

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

Porozmawiaj z nami na czacie.

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ