Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Artykuły

 

Uzyskanie informacji zwrotnej od klienta na temat projektu może być prawdziwym wyzwaniem. Często klienci wysyłają nieuporządkowaną listę życzeń, albo telefonicznie godzinami tłumaczą, gdzie dokładnie chcą wprowadzić zmiany. Tryb komentarzy WebWave sprawia, że ​​otrzymywanie informacji zwrotnych od klientów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aby użyć trybu komentarzy, wykonaj następujące kroki:

 

1) Włącz/wyłącz "Tryb komentowania" dla strony internetowej

Zaznaczenie ikonki "Pokazuj pasek komentowania" spowoduje, że opublikowana strona będzie miała pasek pozwalający szybko przejść do komentowania strony.Żeby wyłączyć tryb komentowania dla konkretnej story internetowej, przejdź do ustawień strony, w sekcji "Więcej ustawień" wyłącz "Komentowanie projektu".

 

 

2) Wyślij klientowi link do stworzonej i opublikowanej strony

Po stworzeniu strony internetowej prześlij klientowi adres opublikowane strony.Ważne: Pasek komentowania na opublikowanej stronie będzie widoczny tylko do momentu podpięcia własnej domeny klienta.

Na stronie klient może przejść do trybu komentowania klikając w przycisk w prawym górnym rogu.


 

3) Poproś klienta o skomentowanie poszczególnych elementów strony

Ważne: Twój klient nie będzie mógł otworzyć trybu komentarzy, gdy edytujesz jego stronę w kreatorze. Aby umożliwić klientowi przejście do trybu komentowania, musisz najpierw zamknąć swój kreator ze stroną internetową klienta.

Żeby dodać komentarz na stronie klient najpierw powinien kliknąć przycisk "Dodaj komentarz"
 Wtedy będzie mógł kliknąć w dowolnym miejscu ekranu i po podaniu imienia, dodać komentarz
 Ważne: Ty i Twój klient możecie dodawać komentarze do różnych trybów RWD niezależnie.4) Wprowadzaj zmiany i odpowiadaj na komentarze klientów

Kiedy ponownie wejdziesz do kreatora strony internetowej klienta to zobaczysz czerwoną ikonę wskazującą, że w witrynie są nowe komentarze.
 Przejdź do trybu komentarzy i znajdź komentarze przesłane przez klienta. Wprowadź zmiany, opublikuj swoje odpowiedzi i zamknij zadania.
 

 

 

5) Jeżeli potrzebujesz wysłać klientowi konkretną podstronę do skomentowania (bez publikowania strony):

Otwórz w kreatorze wybraną podstronę strony internetowej klienta i kliknij w tryb komentowania
 Otwórz pop-up "Wyślij link"
 Skopiuj link do trybu komentowania
 Wyślij ten link do swojego klienta i poproś o wykonanie czynności z punktu 3.

 

 
 
 
 

Komentowanie projektu

02 grudnia 2020

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO