Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Strona, dla której został włączony Pakiet Premium, może wyświetlać się pod własną domeną. Jednak Pakiet Premium nie jest na stałe przypięty do konkretnej strony - można go przenosić pomiędzy stronami stworzonymi w WebWave. Dzięki temu tworząc np. nową wersję istniejącej już strony, można w kilka chwil przenieść opłacony wcześniej Pakiet Premium na nową stronę.

 

Jeśli z jakichś powodów strona stworzona w WebWave nie będzie już potrzebna i ją usuniesz, opłacony Pakiet Premium nie przepadnie. W każdym momencie jest możliwość przypisania do niego nowej strony.

 

 

Przenoszenie Pakietu Premium na inną stronę

  1. W Panelu Webmastera po prawej stronie ekranu rozwiń kartę "Pakiety Premium", a następnie kliknij "Zarządzaj pakietami"


     
  2. W nowo otwartym oknie kliknij "przycisk zmiany" przy Pakiecie Premium, który chcesz przenieść


     
  3. Wybierz stronę, do której ma zostać przypisany Pakiet Premium i kliknij „Przełącz”.

Jak przenieść Pakiet Premium pomiędzy stronami

12 stycznia 2017

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ