Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Zakończyłeś tworzenie swojej strony w kreatorze stron internetowych WebWave CMS? Jesteś pewien, że chcesz pozwolić jej wypłynąć na szerokie wody internetu? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak" to na pewno chcesz, żeby Twoja strona pokazywała się w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli się nie śpieszysz, to możesz poczekać, Google sam znajdzie po jakimś czasie Twoją stronę, zindeksuje ją i zacznie wyświetlać w wynikach wyszukiwania. Jeśli jednak z jakiegoś powodu chcesz przyspieszyć ten proces, możesz to zrobić, korzystając z Google Search Console. Więcej o korzystaniu z tego narzędzia przeczytasz tutaj. W tym poradniku przeczytasz jak zrobić stronę internetową i dodać ją do indeksu wyszukiwania Google.

 

Jak dodać nową stronę do indeksowania przez Google?

 

Działanie to można wykonać na stronie https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url. Jedyną rzeczą, która jest wymagana to posiadanie konta Google. Po zalogowaniu się do konta Google i wejściu w Search Console z linka powyżej wystarczy podać adres URL swojej strony.

 

 

Następnie zaznacz pole obok "Nie jestem robotem" po czym prześlij żądanie.

 

 

Informacja od Google o indeksowaniu

"Google dodaje nowe strony do naszego indeksu i aktualizuje istniejące podczas każdego indeksowania sieci. Jeśli masz nowy adres URL, poinformuj nas o tym tutaj. Nie dodajemy do indeksu wszystkich przesłanych adresów URL i nie możemy przewidzieć ani zagwarantować terminu pojawienia się ich w indeksie, ani tego, czy w ogóle się w nim znajdą", w dużej większości przypadków jednak nie ma z tym żadnych problemów i po kilku dniach strona pojawia się w wynikach wyszukiwania Google. 

Jak dodać nową stronę do wyszukiwarki Google

15 stycznia 2016

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

Porozmawiaj z nami na czacie.

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ