Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Kiedy w wyszukiwarkę Google wpiszesz hasło "fryzjer Warszawa" w pierwszych wynikach zobaczysz mapę Google z zaznaczonymi lokalnymi salonami fryzjerskimi. Dlatego dodanie firmy do Google Maps może być równie ważne, co utworzenie firmowej strony (pomoże Ci w tym kreator stron www WebWave CMS), szczególnie kiedy działasz lokalnie lub masz kilka punktów i chcesz dotrzeć do nowych klientów w Twojej okolicy. 

 

Dowiesz się tutaj, jak dodać firmę do Google Maps w kilku prostych krokach. Jest to całkowicie darmowe.

 1. Wejdź na stronę Google Moja Firma
   

 2. Kliknij "Pokaż firmę w Google"


   

 3. W następnym widoku wyszukaj swoją firmę, wpisując jej nazwę oraz miejscowość, w której działasz, np. "Fryzjer Warszawa".


   

 4. Jeżeli nie dodawałeś wcześniej firmy do Google Maps, to nie powinieneś zobaczyć jej na tej liście. Kliknij więc ostatni przycisk "Dodaj informacje o swojej firmie"


   

 5. Wypełnij starannie formularz, uzupełniając wszystkie pola i zaznaczając odpowiednie opcje. Następnie zatwierdź swój wybór, wciskając przycisk Dalej.


   

 6. Na następnym etapie zostaniesz poinformowany o konieczności założenia konta Google+ dla firmy i poproszony o potwierdzenie, że jesteś osobą uprawnioną do zarządzania tą firmą. Potwierdź te informacje i kliknij przycisk Dalej.


   

 7. Poproś teraz o kartkę z kodem weryfikacyjnym, klikając przycisk na następnej stronie. 
   

 8. Kiedy dostaniesz list, postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi. Wejdź pod adres www, który będzie w liście, wprowadź tam podany kod i zatwierdź przyciskiem.

 

Gratuluję, Twoja firma jest już na Google Maps. Od teraz osoby będące blisko Twojej firmy i potrzebujące Twoich usług będą mogły łatwiej Cię znaleźć w internecie. 

 

Wiesz już też, jak dodać firmę do Google Maps, więc możesz pomóc w tym znajomym. Jeżeli Twoja firma ma kilka salonów/punktów zadbaj o to, aby każdy z nich znalazł się w Google Maps. Od teraz masz także profil Google+ dla swojej firmy, na którym możesz umieszczać informacje i nowości dla swoich klientów.

Jak dodać firmę do Google Maps?

15 stycznia 2016

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

Porozmawiaj z nami na czacie.

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ