Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Jeśli prowadzisz lokalny biznes lub Twoja strona internetowa odwołuje się do konkretnej lokalizacji (instytucji, firmy, organizacji, itp.), warto dodać informację o tym do Google Moja Firma.

Jest to ważne z kilku powodów:

 

Dodatkowo, kiedy w wyszukiwarkę Google wpiszesz hasło "fryzjer Warszawa", to w pierwszych wynikach zobaczysz mapę Google z zaznaczonymi lokalnymi salonami fryzjerskimi.

Dlatego dodanie firmy do Google Maps może być równie ważne, co utworzenie firmowej strony (pomoże Ci w tym kreator stron www WebWave CMS), szczególnie kiedy działasz lokalnie lub masz kilka punktów i chcesz dotrzeć do nowych klientów w Twojej okolicy. 

 

Jak dodać firmę do Google Moja Firma

Dowiesz się tutaj, jak dodać firmę do Google Maps w kilku prostych krokach. Jest to całkowicie darmowe.

 1. Wejdź na stronę Google Moja Firma
   

 2. Po zalogowaniu powinien pojawić Ci się pierwszy etap tworzenia wizytówki Twojej firmy w Google. Zostaniesz poproszony/a o wpisanie nazwy swojej firmy. Jeśli ktoś z użytkowników Google dodał Twoją firmę możesz podłączyć się pod nią. W przypadku, kiedy Twoja firma nie jest w żaden sposób oznaczona będziesz musiał/a ją stworzyć od nowa.

 3. W kolejnym kroku wypełniamy takie dane jak Nazwa Firmy oraz Kategoria Działalności w jakiej się specjalizuje.

 4. Wybieramy czy nasza firma ma fizyczne biuro, i czy chcemy je wyświetlać

 5. Kolejno w następnych krokach: Zostaniesz zapytany/a o lokalizację firmy, wyświetli Ci się ona na mapie, czy obsługujesz klientów poza tą lokalizacją, dane kontaktowe, które chcesz wyświetlać.
   
 6. W ostatnim kroku wybieramy sposób weryfikacji, na ten moment jedynym sposobem jest Kartka Pocztowa. Na podany adres zostanie wysłana karta pocztowa z kodem. Powinna ona dotrzeć w ciągu 15 dni i wtedy nasze konto będzie w pełni funkcjonalne. Bez weryfikacji możemy zarządzać ustawieniami konta, ale tylko w ograniczonym zakresie
   

 

Po wprowadzeniu kodu weryfikacyjnego osoby będące blisko Twojej firmy i potrzebujące Twoich usług będą mogły łatwiej Cię znaleźć w Internecie. 

Wiesz już też, jak dodać firmę do Google Maps, więc możesz pomóc w tym znajomym. 

Jeżeli Twoja firma ma kilka salonów/punktów zadbaj o to, aby każdy z nich znalazł się w Google Maps.

Warto teraz dodać do strony dane strukturalne

Jak dodać firmę do Google Maps i Google Moja Firma?

15 stycznia 2016

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO