Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Masz swój profil na Facebooku i chciałbyś połączyć go ze swoją stroną internetową? Nie ma problemu. Wystarczy, że pobierzesz ze strony Facebook odpowiedni fragment kodu, wstawisz go w kreatorze stron www WebWave do elementu HTML i już użytkownicy Twojej strony www będą mogli bezpośrednio polubić Twój profil, czy podzielić się informacjami ze swoimi znajomymi. W tym poradniku dowiesz się jak zrobić stronę internetową i z integrować ją z Facebookiem

 

Page Plugin

Inne wtyczki społecznościowe Facebook

 

 

Page Plugin

Page Plugin umożliwia polubienie konkretnego profilu stworzonego na portalu Facebook bezpośrednio z poziomu strony internetowej.

 

 

Aby pobrać kod Page Plugin, wejdź na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin i podaj parametry swojej strony www. Najważniejsze to nazwa Facebook Page URL, czyli adres Twojego fanpage'a w portalu Facebook. Ustal także "Width" oraz "Heigth" wtyczki zgodnie z wytycznymi i najlepiej zapisz je sobie, za chwilę Ci się przydadzą.

 

Pozostałe ustawienia możesz pozostawić domyślne lub poprawić zgodnie ze swoimi preferencjami.

 

 

Następnie kliknij guzik "get code" i wklej go w elemencie HTML w kreatorze stron www WebWave. Ustaw elementowi HTML wysokość i szerokość taką samą, jakie ustaliłeś dla wtyczki. Wtedy unikniesz pojawienia się suwaków w elemencie na Twojej stronie internetowej. 

 

Wtyczka będzie widoczna dopiero po opublikowaniu strony www.

 

 

Inne wtyczki społecznościowe facebook

Facebook udostęnia jeszcze kilka innych ciekawych wtyczek społecznościowych, dla których możesz znaleźć zastosowanie na swojej stronie www. Wszystkie te wtyczki w kreatorze stron www WebWave dodasz do swojej strony tak samo, jak Page Plugin za pomocą elementu HTML, CSS, JS. 

 

Więcej o wtyczkach Facebook dowiesz się bezpośrednio u źródła, czyli na:

https://developers.facebook.com/docs/plugins

Facebook - Dodatkowa integracja z Facebookiem

27 maja 2017

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się