Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Masz swój profil na Facebooku i chciałbyś połączyć go ze swoją stroną internetową? Nie ma problemu. Wystarczy, że pobierzesz ze strony Facebook odpowiedni fragment kodu, wstawisz go w kreatorze stron www WebWave do elementu HTML i już użytkownicy Twojej strony www będą mogli bezpośrednio polubić Twój profil, czy podzielić się informacjami ze swoimi znajomymi. W tym poradniku dowiesz się jak zrobić stronę internetową i z integrować ją z Facebookiem

 

Page Plugin

Lubię to!

Inne wtyczki społecznościowe Facebook

 

 

 Page Plugin

Page Plugin umożliwia polubienie konkretnego profilu stworzonego na portalu Facebook bezpośrednio z poziomu strony internetowej.

 

 

Aby pobrać kod Page Plugin, wejdź na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin i podaj parametry swojej strony www. Najważniejsze to nazwa Facebook Page URL, czyli adres Twojego fanpage'a w portalu Facebook. Ustal także "Width" oraz "Heigth" wtyczki zgodnie z wytycznymi i najlepiej zapisz je sobie, za chwilę Ci się przydadzą.

 

Pozostałe ustawienia możesz pozostawić domyślne lub poprawić zgodnie ze swoimi preferencjami.

 

 

Następnie kliknij guzik "get code" i wklej go w elemencie HTML w kreatorze stron www WebWave. Ustaw elementowi HTML wysokość i szerokość taką samą, jakie ustaliłeś dla wtyczki. Wtedy unikniesz pojawienia się suwaków w elemencie na Twojej stronie internetowej. 

 

Wtyczka będzie widoczna dopiero po opublikowaniu strony www.

 

 

 Lubię to!

Przycisk "Lubię to!" to najszybszy sposób, w jaki ludzie mogą podzielić się zawartością strony ze swoimi znajomymi. Kliknięcie przycisku "Lubię to!" spowoduje "polubienie" konkretnej strony www lub jej podstrony i ewentualnie podzieleniu się tą informacją na Facebook. 

 

 

Pomimo, że guzik Lubię to i Page Plugin mogą w pewnych przypadkach wyglądać tak samo, różnica między nimi polega na tym, że Page Plugin służy do polubienia profilu na Facebook, a klikając guzik Lubię to! polubisz konkretną stronę www, na której obecnie jesteś, lub treść, którą właśnie czytasz.

 

Aby wstawić guzik "Lubię to!", możesz wejść na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button?locale=pl_PL i pobrać kod do wstawienia w elemencie HTML. Możesz też jednak skorzystać z dedykowanego narzędzia do tworzenia guzika "Lubię to!" dostępnego w kreatorze stron www WebWave CMS razem z wszystkimi innymi narzędziami.

 

 

 Inne wtyczki społecznościowe facebook

Facebook udostęnia jeszcze kilka innych ciekawych wtyczek społecznościowych, dla których możesz znaleźć zastosowanie na swojej stronie www. Wszystkie te wtyczki w kreatorze stron www WebWave dodasz do swojej strony tak samo, jak Page Plugin za pomocą elementu HTML, CSS, JS. 

 

Więcej o wtyczkach Facebook dowiesz się bezpośrednio u źródła, czyli na:

https://developers.facebook.com/docs/plugins

Facebook - Dodatkowa integracja z Facebookiem

27 maja 2017

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO