Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Na pewno używasz SEO, reklam, profilu Facebook i wszystkich innych dostępncyh sposobów, żeby klient do Ciebie dotarł. Utrzymanie klienta na stronie www i zaangażowanie go to już zupełnie inna sprawa. Oprócz ciekawych treści warto dać również użytkownikowi możliwość interakcji ze stroną internetową, np. podzielenia się opinią w postaci komentarzy. Bardzo ciekawy, wygodny i darmowy mechanizm komentarzy oferuje DISQUS.

 

DISQUS to coś więcej niż tylko komentarze, pozwala on stworzyć całą społeczność wokół Twojej strony. Dlatego cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

 

Dodanie komentarzy DISQUS w kreatorze stron internetowych WebWave jest proste i szybkie:

 1. Wejdź na stronę http://disqus.com/
   

 2. Zaloguj się na swoje konto lub jeżeli jeszcze go nie masz, załóż nowe


   

 3. Z ustawień w prawym górnym rogu ekranu wybierz "Add Disqus To Site"


   

 4. Utwórz profil swojej witryny. "Site name" będzie widoczne dla Twoich użytkowników przy komentarzach. Po wypełnieniu danych kliknij "Finish registartion".


   

 5. Zostaniesz przeniesiony do ekranu wyboru platformy, wybierz tam opcję Univesal Code


   

 6. Wygenerowany kod umieść w kreatorze storn www w elemencie HTML, CSS, JS na Twojej stronie. Wielkość elementu nie dostosuje się automatycznie do wielkości komentarzy, dlatego zrób element dosyć duży, aby uniknąć pojawienia się w nim suwaków. 


   

 7. Komentarze będą widoczne dopiero na opublikowanej stronie www, nie zobaczysz ich w podglądzie, ani w edytorze. Poprawnie dodane komentarze będą wyglądać tak

 

 

Wskazówki

 • Możesz dodać osobny element komentarzy do wybranych podstron lub jeżeli chcesz, aby komentarze były na wszystkich podstronach, możesz dodać element HTML, CSS, JS  z komentarzami do szablonu.
   
 • Jeśli na swojej stronie wyświetlasz tę samą podstronę pod kilkoma różnym linkami może okazać się, że dodane już komentarze DISQUS pod jednym linkiem będą się wyświetlać, a pod drugim nie. Żeby naprawić ten błąd, dodaj do kodu wtyczki taki fragment:
   
  var disqus_config = function () {
  this.page.url = window.location.origin + window.location.pathname;
  this.page.identifier = window.location.pathname
  };

 

Wszystkie ustawienia swojego DISQUS'a znajdziesz na stornie disqus.com

Zachęcam też do zapoznania się z poradnikami dostępnymi na stronie: http://help.disqus.com/

DISQUS - Darmowy system komentarzy

26 maja 2017

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ