WebWave

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

WebWave     WebWave     WebWave

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:

WebWave     WebWave     WebWave

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

WebWave

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

Kategorie.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

26 maja 2017

tawk.to - Darmowy chat na stronę

Szybki kontakt z potencjalnym klientem jest bardzo ważny, a im klient może łatwiej i szybciej się z Tobą porozumieć, tym chętniej będzie to robił. Obecnie coraz bardziej popularne staje się wsparcie klienta bezpośrednio ze strony www firmy za pomocą czatu. W tym artykule dowiesz się, jak dodać do strony stworzonej w kreatorze stron www WebWave darmowy czat TAWK.TO, z którego my korzystamy.

 

Tawk.to, to fantastyczny darmowy czat, dzięki któremu udzielamy Ci pomocy bezpośrednio w kreatorze WebWave. Ułatwia on pracę z klientem, jest wygodny, przejrzysty i bardzo szybki. Wspiera obsługę przez kilku konsultantów, dynamicznie się rozwija i systematycznie dodawane są do niego nowe funkcje. Co ciekawe czat ten  jest dostępny zupełnie za darmo.

 

 

Aby dodać darmowy czat tawk.to do swojej strony www wykonaj następujące kroki:

 1. Wejdź na stronę http://tawk.to
   

 2. Kliknij przycisk sign up, aby utworzyć nowe konto:


   

 3. Podaj swoje dane, czyli imię, adres email i hasło, które chcesz mieć w serwisie.


   

 4. Zostaniesz przeniesiony do kokpitu, gdzie od razu otworzy się wizard pomagający skonfigurować własny czat. Tutaj nadaj nazwę swojej stronie w systemie tawk.to oraz podaj adres URL swojej strony www. 


   

 5. W kolejnym kroku możesz zaprosić agentów, podając ich e-mail. Agent to po prostu osoba, która będzie odpowiadać na zapytania klientów. Jeżeli nikt poza Tobą nie będzie tego robił, to pomiń ten krok, wciskając przycisk "Skip this step" na dole popup'a. Możesz również później dodać dodatkowych agentów.
   

 6. W trzecim ostatnim kroku dodajesz kod darmowego czatu na stronę www. Wystarczy zaznaczyć cały kod (Ctrl+a) w oknie na dole i wkleić go w kreatorze stron internetowych WebWave do sekcji head, wybierając w Panelu ustawień "Strona" -> "Więcej ustawień" -> "Sekcja HEAD" -> "Edytuj".

 7. Po opublikowaniu strony www będzie już na niej działał czat. 


 

Czat będzie widoczny na wszystkich podstronach. Jest on online tylko, gdy Ty lub któryś z agentów jesteście zalogowani na stronie tawk.to. Na tejże stronie odpowiada się także na zapytania klientów. Kiedy nikt nie jest zalogowany, użytkownik ma możliwość wysłania z poziomu czatu zapytania na e-mail.

 

Wskazówka

Jeżeli nie odpowiada Ci wygląd czatu, to możesz go łatwo zmienić. Na stronie tawk.to po zalogowaniu wybierz z menu górnego Sites & Pages > Manage Sites. Obok strony, dla której chcesz zmienić wygląd czatu w kolumnie widgets kliknij Manage, a w nowym widoku kliknij Modify w kolumnie Settings. W tym oknie możesz modyfikować wygląd i zachowanie czatu.

 

 

Tawk.to jest rozbudowanym narzędziem i możesz je dopasować dokładnie do swoich potrzeb. Przedstawiamy tu jedynie absolutne podstawy, które umożliwią pracę z narzędziem, ale jest to tylko wierzchołek góry lodowej, którą są możliwości tego systemu.

 

Zachęcam do zapoznania się z poradnikami dostępnymi na stronie: http://www.tawk.to/knowledgebase/ jeżeli chcesz lepiej poznać to narzędzie i w pełni wykorzystać jego potencjał.