Firma.

Materiały. 

Pomoc. 

Oferta. 

Kreator WebWave.


Znajdziesz nas na:

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

RO

EN

PL

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

KONTAKT

contact@webwavecms.com

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

17 sierpnia 2017

Czym jest landing page i jak go stworzyć

Dodanie Landing Page do swojej strony stworzonej w WebWave, kreatorze stron www bez kodowania, jest banalnie proste. Dzięki temu znacznie zwiększysz ilość nowych klientów zdobytych poprzez twoją stronę internetową.

 

 

Co to w ogóle jest Landing Page?

Landing page to po prostu niezależna strona internetowa, odłączona od standardowego szablonu podstron. Tworzy się ją w celu przekonania użytkownika do określonego działania takiego jak np. rejestracja, zakup produktu czy wypełnienie formularza kontaktowego. Działanie to ma przekształcić użytkownika w potencjalnego klienta, czyli mówiąc językiem marketingowym w 'lead sprzedażowy'. To jest właśnie najważniejsze zadanie Landing Page - generowanie leadów. Więcej o zasadach tworzenia skutecznego Landing Page przeczytasz w artykule na naszym blogu tutaj.

 

 

Jak stworzyć Landing Page w WebWave?

Nie musisz tworzyć oddzielnych stron czy używać zewnętrznych aplikacji. Wystarczy, że dodasz nową podstronę do swojej strony www stworzonej w WebWave, kreatorze stron www bez kodowania, i wyłączysz na niej widoczność "Elementy współdzielone" i "Stopka":

 

 

Następnie zacznij tworzyć skuteczny Landing Page zgodnie ze wskazówkami, które podaliśmy w naszym artykule. Dzięki temu, że widoczność stopki i szablonu została wyłączona twój Landing Page może wyglądać zupełnie inaczej niż inne podstrony i skutecznie generować dla Ciebie leady sprzedażowe:

 

 

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!