Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Dodanie Landing Page do swojej strony stworzonej w WebWave, kreatorze stron www bez kodowania, jest banalnie proste. Dzięki temu znacznie zwiększysz ilość nowych klientów zdobytych poprzez twoją stronę internetową.

 

 

Co to w ogóle jest Landing Page?

Landing page to po prostu niezależna strona internetowa, odłączona od standardowego szablonu podstron. Tworzy się ją w celu przekonania użytkownika do określonego działania takiego jak np. rejestracja, zakup produktu czy wypełnienie formularza kontaktowego. Działanie to ma przekształcić użytkownika w potencjalnego klienta, czyli mówiąc językiem marketingowym w 'lead sprzedażowy'. To jest właśnie najważniejsze zadanie Landing Page - generowanie leadów. Więcej o zasadach tworzenia skutecznego Landing Page przeczytasz w artykule na naszym blogu tutaj.

 

 

Jak stworzyć Landing Page w WebWave?

Nie musisz tworzyć oddzielnych stron czy używać zewnętrznych aplikacji. Wystarczy, że dodasz nową podstronę do swojej strony www stworzonej w WebWave, kreatorze stron www bez kodowania, i wyłączysz na niej widoczność szablonu i stopki:

 

 

Następnie zacznij tworzyć skuteczny Landing Page zgodnie ze wskazówkami, które podaliśmy w naszym artykule. Dzięki temu, że widoczność stopki i szablonu została wyłączona twój Landing Page może wyglądać zupełnie inaczej niż inne podstrony i skutecznie generować dla Ciebie leady sprzedażowe:

 

 

Czym jest landing page i jak go stworzyć

17 sierpnia 2017

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Pomoc. 

Materiały. 

Firma.