WebWave

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

WebWave     WebWave     WebWave

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:

WebWave     WebWave     WebWave

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

WebWave

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

Kategorie.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

25 września 2017

Bookero - System rezerwacji wizyt online

Bookero to system rezerwacji wizyt online. Jest łatwy w użyciu a jego integracja z WebWave - kreatorem stron www bez kodowania - pozwala na szybkie stworzenie własnego formularza rezerwacyjnego na twojej stronie internetowej.

 

Integracja z systemem Bookero

Podstawowe funkcje Bookero

 

Integracja z systemem

 1. Zaloguj się w systemie Bookero.


   
 2. Wejdź w zakładkę „Integracje” dostępną w bocznym menu, a następnie kliknij w przycisk „Pobierz kod konfiguracji” znajdujący się pod wybranym rodzajem wtyczki
 3. Skopiuj wygenerowany kod pluginu i zamknij okno.


   
 4. Następnie przejdź do edycji swojej strony www stworzonej w WebWave - kreatorze stron www bez kodowania - i dodaj stronie element HTML (na temat korzystania z tego elementu więcej dowiesz się tutaj).  WAŻNE: pamiętaj o tym, by ustawić odpowiednią wielkość elementu HTML. W zależności od budowy formularza oraz rodzaju zmienia się jego wysokość oraz szerokość. Przy standardowych ustawieniach dla widoku miesięcznego, element HTML o rozmiarach 775x800 powinien być wystarczający.

   
 5. Do elementu HTML wklejamy wcześniej skopiowany kod pluginu. Pamiętajmy, aby oprócz kodu jako pierwszą linię dodać kontener <div id="bookero"></div>. Za jego pomocą wywołujemy wyświetlenie się formularza rezerwacyjnego.

 6. Zapisz zmiany, a następnie opublikuj stronę. Pamiętaj, że zawartość elementu HTML będzie widoczna tylko na opublikowanej stronie.
   
 7. Pamiętaj, żeby ustawić odpowiednią wielkość elementu HTML, ponieważ zbyt mały element może spowodować, że na stronie formularz wyświetli się zwężony lub z przesuwnym bocznym paskiem.


   
 8. Jeśli formularz w dalszym ciągu nie wyświetla się w pełnym rozmiarze powiększaj w edytorze element HTML do momentu, aż otrzymasz zamierzony efekt końcowy na opublikowanej stronie.


   
 9. Gotowe!

 

 

Podstawowe funkcje Bookero

 • Mój panel - miejsce, w którym pojawiają się wszystkie zapytania rezerwacyjne wymagające ręcznej akceptacji. Znajdziemy tu również podsumowanie liczby bieżących oraz zbliżających się rezerwacji.
 • Kalendarz - w tym miejscu możemy dowolnie przeglądać dostępne i zajęte terminy jak i dodawać nowe oraz edytować istniejące już rezerwacje. Posiada on kilka dostępnych widoków oraz możliwość generowania list rezerwacyjnych.
 • Historia rezerwacji - za jej pomocą możemy odszukać każdą rezerwację, która znalazła się w systemie. Dzięki wyszukiwarce jesteśmy w stanie filtrować wyniki po dacie, statusie czy też danych klienta.
 • Płatności - zakładka, w której możemy filtrować listy rezerwacji po statusie płatności oraz dacie, a także generować zestawienia płatności.
 • Klienci - miejsce, w którym tworzymy własną bazę klientów. Mamy tu do dyspozycji narzędzia pozwalające na dodawanie indywidualnych notatek, sprawdzenie historii rezerwacji klienta, podstawowych danych oraz współczynnika obecności.
 • Pracownicy - moduł odpowiedzialny za zarządzanie pracownikami. Za jego pomocą możemy dodawać, edytować oraz przyznawać uprawnienia kontom pracowniczym.
 • Usługi - miejsce, w którym możemy tworzyć usługi oraz kategorie dostępne do wyboru w formularzu rezerwacyjnym. Dla stworzonych usług możemy przypisywać dodatkowe opcje takie jak cena, przedziały czasowe, czas trwania oraz rodzaj usługi czy też wymusić podanie liczby osób podczas rezerwacji.
 • Parametry rezerwacji - dodatkowe parametry, jakie będą pojawiały się po wyborze konkretnej usługi. Dostępnych jest kilka form jak pola tekstowe, listy jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Używane zazwyczaj przy dodawaniu dodatkowych pozycji w formularzu rezerwacyjnym.
 • Reguły rezerwacji - funkcja pozwalająca na określenie reguł, jakie należy spełnić, aby rezerwacja została zaakceptowana lub odrzucona. Dzięki niej możemy w pełni zautomatyzować proces rezerwacyjny. Za pomocą reguł rezerwacji możemy np. ustalić max. oraz min. limit osób lub/i rezerwacji na konkretny termin dla wszystkich usług lub dla każdej z osobna.
 • Reguły otwarcia - za pomocą tej funkcji wybierając określone daty, możemy w łatwy sposób ustalić niestandardowe godziny otwarcia firmy, pracy pracownika czy przedziałów czasowych dla usług. Dzięki temu nie trzeba każdorazowo zmieniać standardowych godzin jeśli chcemy ustawić np. dni wolne w związku z wypadającymi świętami czy urlopem.
 • Dane firmy - miejsce, w którym można uzupełnić godziny otwarcia firmy, dane kontaktowe, logo oraz login i hasło użytkownika.
 • Ustawienia - zakładka udostępniająca możliwość włączania i wyłączania poszczególnych funkcji systemu. W tym miejscu zmienimy szczegółowe ustawienia rezerwacji, powiadomień sms oraz maili, treści, jakie otrzymuje klient po akceptacji lub odrzuceniu rezerwacji, komunikaty dotyczące płatności i wiele innych.
 • Statystyki - graficzne podsumowanie statystyk rezerwacyjnych z możliwością ich wygenerowania w ustalonym przedziale czasowym.
 • Integracje - miejsce, w którym możemy sprawdzić wszystkie możliwości integracji systemu ze stroną wraz z opcją pobrania kodu wtyczki.
 • Moje rozliczenia - zakładka służąca do monitorowania okresu ważności konta oraz dostępnych limitów sms. W tym miejscu możemy również dokonać płatności za pakiet oraz pobrać fakturę rozliczeniową z wygenerowanej listy.

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!