Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Menadżer plików to element kreatora stron www WebWave, który pozwala przechowywać pliki niezbędne do stworzenia strony www. Ułatwia on dostęp do plików i umożliwia tworzenie strony www z wielu komputerów.

 

Otwarcie menadżera plików

Wgrywanie plików

Usunięcie plików

Adres URL wgranego pliku

 

 

Otwarcie menadżera plików

Aby otworzyć menadżer plików, rozwiń zakładkę "Ustawienia" znajdującą się na górnej krawędzi kreatora następnie kliknij "Moje zdjęcia i Pliki".

 

 

 

Wgrywanie plików

Aby wgrać plik, przeciągnij go na okno menadżera plików lub kliknij "Dodaj pliki z dysku" i wskaż go na swoim dysku. Do menadżera plików możesz wgrać wszystkie pliki poza plikami wykonywalnymi, których rozszerzenia to exe, bat, msi, sh, bin.

 

 

Usuwanie plików

Aby usunąć wgrany plik, zaznacz go w menadżerze, a następnie kliknij "usuń na zawsze". Pamiętaj jednak, że jeśli usuniesz plik z menadżera plików, zostanie on usunięty również z Twojej strony i ze wszystkich podstron, na których występuje.

 

 

Możesz też usunąć kilka plików jednocześnie. Aby to zrobić, zaznacz wszystkie pliki, które chcesz usunąć i kliknij "usuń na zawsze" dokładnie tak samo jak przy usuwaniu pojedynczego pliku.

 

 

Adres URL wgranego pliku

Z plików wgranych do menadżera możesz korzystać również poza swoją stroną internetową. Aby to zrobić zaznacz plik i użyj jego adresu URL.

 

Biblioteka mediów

09 września 2014

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się