Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Siłą funkcji artykułów w kreatorze stron www WebWave jest możliwość oddzielenia treści od formy, w jakiej ta treść jest prezentowana. Na treść artykułu składa się tekst i zdjęcia. Tekst możemy wpisać w elementach specjalnych, które domyślnie umieszczone są w każdym wzorze artykułu. Aby umieścić zdjęcia, musisz do wzoru artykułu dodać galerię, slider lub lightbox. 

 

 1. Edytuj wybrany wzór artykułu lub stwórz nowy


   
 2. Dodaj do wzoru artykułów galerię, slider lub lightbox

  Zrobisz to dokładnie tak samo, jakbyś edytował zwykłą podstronę. Możesz dodać dowolnie dużo takich elementów. Do każdej galerii, lightboxa lub slidera możesz wgrać przykładowe zdjęcia. Będą one domyślnie wyświetlane w każdym artykule, który utworzysz na podstawie tego wzoru.
   
 3. Zakończ edycję wzoru artykułów


   
 4. Dodaj nowy artykuł korzystającą z utworzonego wzoru artykułów


   
 5. Dodaj zdjęcia do galerii, slidera lub lightboxa

 

 

Gdy utworzysz nowy artykuł, w każdej galerii, lightboxie i sliderze będą domyślnie wgrane zdjęcia, które umieściłeś we wzorze artykułu. Podmień je teraz na zdjęcia, które chcesz umieścić w tym wybranym artykule. Pamiętaj, że zdjęcia, które tutaj wprowadzisz, będą widoczne tylko w tym artykule.

 

Zmiany w treści galerii, lightboxa i slidera, tak samo, jak zmiany w nagłówku i treści artykułu, są widoczne wyłącznie w tym jednym artykule i nie mają wpływu na inne artykuły.

Artykuł z galerią zdjęć

24 czerwca 2015

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Pomoc. 

Materiały. 

Firma.