Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Aktywacja oraz publikacja strony na różnych urządzeniach odbywa się po jej ówczesnym przygotowaniu. Żeby wykonany projekt był widoczny w internecie, musisz przejść przez kilka etapów.

 

  1. Pierwszym etapem jest przejście do ustawień RWD. Żeby to zrobić, najedź kursorem na ikonkę interesującego cię urządzenia i przesuń suwak aby aktywować tryb.


     
  2. Możesz wybrać opcję 'Ustaw elementy automatycznie' aby kreator dostosował treść na danym trybie RWD za Ciebie, po tej operacji wystarczy dopieścić szczegóły i wykończyć wszystko po swojemu.


     
  3. Po automatycznym ustawieniu elementów możesz jeszcze cofnąć dostosowanie używając przycisku cofnij, lub kombinacji klawiszy ctrl+z.


     
  4. Gdy już zapiszesz ustawienia, przejdź do publikacji strony. Po wszystkim możesz przetestować jej funkcjonalność, zwężając okno przeglądarki w oddzielnym oknie bądź testując na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Aktywacja i publikacja strony w wersji mobilnej

20 października 2016

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się