Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Aktywacja oraz publikacja strony na różnych urządzeniach odbywa się po jej ówczesnym przygotowaniu. Żeby wykonany projekt był widoczny w internecie, musisz przejść przez kilka etapów.

 

  1. Pierwszym etapem jest przejście do ustawień RWD. Żeby to zrobić, kliknij ikonkę kół zębatych na górnej belce.


     
  2. Zaznacz wykonane wersje strony – nie musisz tworzyć wyglądu dla każdej wersji RWD, możesz wybrać tylko te, które cię interesują. Najlepszym wyborem będzie wykonanie wersji dla komputera i telefonu w pionie, pozostałe możesz zrobić z czasem funkcjonowania serwisu.

 

  1. Gdy już zapiszesz ustawienia, przejdź do publikacji strony. Po wszystkim możesz przetestować jej funkcjonalność, zwężając okno przeglądarki w oddzielnym oknie bądź testując na dowolnym urządzeniu mobilnym.


 

Podczas omawiania powyższych ustawień na pewno zwróciłeś uwagę na pewne dodatkowe funkcjonalności, które są warte omówienia.

 

  • Zresetuj ustawienia RWD – umożliwia reset dowolnego widoku RWD, bez konieczności tworzenia nowego projektu.

 

  • Wyłącz edycje RWD – Umożliwia ona wyłączenie edycji RWD w dowolnej chwili.

Aktywacja i publikacja strony w wersji mobilnej

20 października 2016

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ