WebWave

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

WebWave     WebWave     WebWave

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:

WebWave     WebWave     WebWave

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

WebWave

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

Kategorie.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

29 czerwca 2021

Zasady naliczania prowizji za polecenie Webwave

WebWave CMS - kreator stron www bez kodowania - ma swój autorski program polecania. 

Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 50% zniżki na zakup swojego pierwszego pakietu premium do wykorzystania w ciągu 7 dni od rejestracji konta. Ty za to otrzymasz szansę na zdobycie stałego, statycznego dochodu. Kiedy polecone przez Ciebie osoby opłacą hosting, Ty otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!

Zgłoszenie do programu partnerskiego Webwave

Żeby móc zarabiać na polecaniu kreatora stron internetowych Webwave, w pierwszej kolejności musisz zgłosić się do tego programu. Możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób w swoim Panelu Webmastera.
 

 1. W Panelu Webmastera po prawej stronie w zakładce "Polecaj i zarabiaj" wypełnij pole wpisując jak planujesz polecać Webwave i kliknij przycisk "Zaczynam polecać".   
 2. Po kliknięciu przycisku pokaże się panel polecania, w którym jest link polecającego oraz informacja o ilości poleconych użytkowników, stworzonych stron i naliczonej prowizji.


   
 3. Skopiowany link możesz umieścić na swoich materiał promocyjnych lub przesłać bezpośrednio do osoby zainteresowanej stworzeniem strony w Webwave

 

 

Prowizja z polecenia pierwszej linii

Nowy użytkownik zakłada konto z Twojego linku polecającego. W momencie gdy opłaca Pakiet Premium, 30% od jego wpłaty zostaje naliczone na twoje konto polecającego. Dodatkowo, taki użytkownik otrzyma rabat -50% na zakup dowolnego wybranego planu na pierwszy rok rozliczeniowy.

UWAGA! Aby otrzymać prowizje klient musi własnoręcznie utworzyć konto oraz utworzyć swoją stronę. 

 

 

Prowizja z polecenia drugiej linii

Program partnerski w Webwave został stworzony w taki sposób, że możesz zarabiać nie tylko z wpłat dokonanych przez bezpośrednio poleconego użytkownika, ale także od poleceń kolejnego stopnia. Kwota prowizji w tym wypadku wynosi 20%.

 

TY  >  Użytkownik "A" z Twojego polecenia  >  Użytkownik "B" z polecenia Użytkownika A


W sytuacji pokazanej na schemacie:

Kiedy użytkownik "B" opłaci Pakiet Premium, to użytkownik "A" otrzyma 30% prowizji a TY otrzymasz 20% prowizji od wpłaconej przez użytkownika "B" kwoty.
 

 

Uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na usługi WebWave lub jeśli uzbierasz co najmniej 500 zł, wypłacić je na swoje konto bankowe.

 

Prowizja własna

Jeśli tworzysz strony dla innych i chcesz, by opłata za twoją pracę następowała od razu przy płatności klienta, bez rozliczania się z nim indywidualnie, możesz dodać własną prowizję do rachunku, który otrzyma twój klient. Prowizja będzie widoczna tylko dla Ciebie - rachunek wysłany do klienta będzie zawierał tylko pełną kwotę, bez informacji o wysokości prowizji.

Prowizję można dodać podczas tworzenia i wysyłania rachunku do klienta:

 1. Kliknij "przedłużam" przy stronie, która ma zostać opłacona przez klienta


   
 2. Wybierz "więcej opcji" a następnie zmień płatnika strony:


   
 3. Zaznacz opcję, by stronę opłacał twój klient. Wpisz adres mailowy, na który ma zostać wysłana wiadomość z linkiem do opłacenia, oraz dodaj swoją własną prowizję. Wartość prowizji jest podana w kwocie netto, taka kwota zostanie doliczona do ceny planu, według cennika dla twojego konta. Jeśli masz konto agencyjne ze zniżką -50%, rabat oczywiście będzie uwzględniony, a prowizja doda się do ceny po rabacie.
  Naciśnij przycisk "ZMIENIAM".


   
 4. Naciśnij przycisk zmieniam.
   
 5. Gotowe :) Teraz możesz już wysłać rachunek do swojego klienta:

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!