Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

WebWave CMS - kreator stron www bez kodowania - ma swój autorski program polecania. 

Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 50% zniżki na zakup swojego pierwszego pakietu premium do wykorzystania w ciągu 7 dni od rejestracji konta. Ty za to otrzymasz szansę na zdobycie stałego, statycznego dochodu. Kiedy polecone przez Ciebie osoby opłacą hosting, Ty otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!

Zgłoszenie do programu partnerskiego Webwave

Żeby móc zarabiać na polecaniu kreatora stron internetowych Webwave, w pierwszej kolejności musisz zgłosić się do tego programu. Możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób w swoim Panelu Webmastera.
 

 1. W Panelu Webmastera po prawej stronie w zakładce "Polecaj i zarabiaj" wypełnij pole wpisując jak planujesz polecać Webwave i kliknij przycisk "Zaczynam polecać".   
 2. Po kliknięciu przycisku pokaże się panel polecania, w którym jest link polecającego oraz informacja o ilości poleconych użytkowników, stworzonych stron i naliczonej prowizji.


   
 3. Skopiowany link możesz umieścić na swoich materiał promocyjnych lub przesłać bezpośrednio do osoby zainteresowanej stworzeniem strony w Webwave

 

 

Prowizja z polecenia pierwszej linii

Polecenie pierwszej linii działa na dwa sposoby:

 1. Nowy użytkownik zakłada konto z Twojego linku polecającego. W momencie gdy opłaca Pakiet Premium, 30% od jego wpłaty zostaje naliczone na twoje konto polecającego.
   
 2. Tworzysz stronę na swoim koncie, ale dla swojego klienta. W momencie opłaty za pakiet premium możesz przesłać rachunek do swojego klienta, a system odbierze tą czynność jako polecenie kreatora, mimo, że strona stworzona na Twoim koncie. W tym wypadku także zostanie naliczona prowizja w wysokości 30% od wpłaty.

Prowizja z polecenia drugiej linii

Program partnerski w Webwave został stworzony w taki sposób, że możesz zarabiać nie tylko z wpłat dokonanych przez bezpośrednio poleconego użytkownika, ale także od poleceń kolejnego stopnia. Kwota prowizji w tym wypadku wynosi 20%.

 

TY  >  Użytkownik "A" z Twojego polecenia  >  Użytkownik "B" z polecenia Użytkownika A


W sytuacji pokazanej na schemacie:

 1. Kiedy użytkownik "B" opłaci Pakiet Premium, to użytkownik "A" otrzyma 30% prowizji a TY otrzymasz 20% prowizji od wpłaconej przez użytkownika "B" kwoty.
   
 2. W przypadku gdy użytkownik "A" zrobi stronę dla swojego klienta na swoim koncie i wyśle rachunek za Pakiet premium do swojego klienta to 30% prowizji trafia do Użytkownika "A", a TY otrzymujesz 20% prowizji.

 

 

Uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na usługi WebWave lub jeśli uzbierasz co najmniej 500 zł, wypłacić je na swoje konto bankowe.

 

Zasady naliczania prowizji za polecenie Webwave

29 czerwca 2021

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Materiały. 

Firma.