Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Jeśli od dłuższego czasu tworzysz strony w WebWave na pewno przeszło Ci przez myśl, że większość stron tworzonych w WebWave jest do siebie podobnych. Problemem była ograniczona szerokość strony - 1200px, przez co nie szło zrobić stron, chociażby na pełną szerokość ekranu. Po włączeniu panelu w wersji PRO będziesz mieć możliwość tworzenia elementów w dowolnej części ekranu o dowolnych wymiarach, który dopasują się do wielkości każdego ekranu. Twórz wspaniałe strony RWD z WebWave - kreatorem stron www bez kodowania!

 

Przełączanie panelu do wersji PRO

Dynamiczna pozycja

Pozycja i rozmiar

Obrót

 

 

Przełączanie panelu do wersji PRO

Ponieważ funkcja dynamicznego położenia i rozmiaru elementów jest dość skomplikowana, postanowiliśmy ją domyślnie wyłączyć, żeby mniej zaawansowani użytkownicy mogli w dalszym ciągu tworzyć strony bez żadnych utrudnień. Jeśli podstawowe funkcje Ci nie wystarczają, możesz przełączyć panel rozmiaru i położenia do wersji PRO, dzięki czemu zyskasz możliwości jak nigdy wcześniej.

 

Aby aktywować funkcję PRO, kliknij odpowiedni przycisk w sekcji "Położenie i rozmiar"

 

 

Dynamiczna pozycja

Opcja ta pozwala na zmianę pozycjonowania elementów, dzięki czemu możesz np. zaczepić dowolne elementy do prawego lub lewego boku ekranu. Wystarczy, że zmienisz pozycjonowanie elementu do prawego lub lewego narożnika ekranu.

 

 

Pozycja i rozmiar

Ta część panelu pozwoli Ci zmienić położenie oraz rozmiar elementów na Twojej stronie www. Korzystając z list rozwijanych, możesz zmienić jednostki dla rozmiaru i położenia na PX, VH oraz VW.

 

 

 

Opis jednostek

PX

Jest to domyślna jednostka w kreatorze i pozwala ona ustawić statyczną wielkość i położenie elementów. Elementy wykorzystujące tę jednostkę będą miały zawsze taką samą wielkość i położenie niezależnie jaką wielkość będzie miała strona czy ekran, na którym jest wyświetlana.


 


 

VW

Jednostka ta obliczana jest względem szerokości ekranu. Jeśli więc chcesz, żeby obiekt na stronie zajmował zawsze pełną szerokość ekranu, to jego szerokość musisz ustawić na 100vw. Jeśli ustawisz szerokość obiektu na 50vw, to będzie on zajmował zawsze połowę szerokości ekranu.
 

 

VH

Jednostka ta obliczana jest względem wysokości ekranu. Jeśli więchcesz, żebyby obiekt na stronie zajmował zawsze pełną wysokość ekranu, to jego wysokość musisz ustawić na 100vh. Jeśli ustawisz wysokość obiektu na 50vh, to będzie on zajmował zawsze połowę wysokości ekranu.

 

 

 

Obrót

Funkcja ta pozwoli Ci obracać dowolne obiekty na Twojej stronie. Wystarczy, że zaznaczysz obiekt, który chcesz obrócić i zmienisz wartość okna "Obrót"

Wersja PRO panelu położenia i rozmiaru elementów

19 lipca 2019

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO