Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Aby dodać do strony stworzonej w WebWave - kreatorze stron www bez kodowania - konto poczty e-mail trzeba w pierwszej kolejności podłączyć do niej własną domenę.
 


 

Każda firma posiadająca skrzynki pocztowej we własnej domenie wygląda znacznie profesjonalniej dlatego, jeśli już masz podłączona do strony własną domenę, to w kilka chwil możesz właśnie taką skrzynkę utworzyć. W WebWave - kreatorze stron www bez kodowania - masz możliwość stworzenia dowolnej ilości skrzynek pocztowych o pojemności 5 GB każda i to bez dodatkowych opłat.

 

  1. Zaloguj się do swojego panelu webmastera
     
  2. Jeśli jeszcze nie masz podłączonej własnej domeny to w zakładce "Adres strony" podłącz ją lub zarejestruj nową


     
  3. Przejdź do zakładki "Poczta"


     
  4. W sekcji "Dodaj konto pocztowe" wpisz adres oraz hasło skrzynki którą chcesz utworzyć a następnie kliknij "Utwórz konto"

Tworzenie darmowej skrzynki pocztowej

28 marca 2017

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO