Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Dzięki przeniesieniu płatności na klienta wszelkie przypomnienia o terminach płatności czy faktury będą kierowane wprost do Twojego klienta. Jest to przydatne szczególnie dla tych firm, którym nie zależy na długotrwałej współpracy z klientem. Firm, które skupiają się tylko i wyłącznie na tworzeniu stron internetowych i w swojej ofercie nie mają dodatkowo np. obsługi SEO, albo prowadzenia kampanii marketingowych. Przenosząc płatności na klienta, firmy takie pozbywają się kłopotu z pilnowaniem terminów płatności, czy wystawianiem faktur.

 

Przekazanie płatności na klienta

Aby przekazać płatność na klienta, otwórz okno uruchomienia pakietu premium i w panelu po prawej stronie kliknij "Wysyłaj rachunki do mojego klienta".

 

 

Podaj dane klienta, do którego mamy wysyłać rachunki i zapisz zmiany. Od teraz wszystkie informacje o zbliżającym się terminie płatności zostaną wysłane do Twojego klienta a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić.

 

 

Umożliwienie dokonania płatności użytkownikom CMS

Jeśli przekazujesz płatności na klienta, dobrze byłoby również umożliwić mu dokonanie płatności przez jego panel CMS. Aby umożliwić użytkownikowi dokonywanie płatności, na liście swoich stron wybierz przy danej stronie opcję „ustawienia”, a następnie „użytkownicy”:

 

 

Następnie na liście użytkowników zaznacz opcję płacenia przy danym użytkowniku.

 

 

Użytkownik, który otrzyma uprawnienia płacenia poprzez panel CMS, zobaczy nową opcję po zalogowaniu się do swojego CMS-a.

 

Przeniesienie płatności za stronę na klienta

31 marca 2016

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ