Firma.

Materiały. 

Pomoc. 

Oferta. 

Kreator WebWave.


Znajdziesz nas na:

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

RO

EN

PL

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

KONTAKT

contact@webwavecms.com

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

 

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

16 sierpnia 2016

Podłączanie domeny od innego rejestratora do strony w WebWave

W tym poradniku dowiesz się jak zrobić stronę internetową, do której podłączysz własny adres zarejestrowany u innego sprzedawcy. Oczywiście aby tego dokonać, niezbędne będzie wykupienie Pakietu Premium.

 

Czy potrzebujesz domeny?

Strony internetowe stworzone w kreatorze stron www WebWave domyślnie wyświetlają się na subdomenie webwavecms.com. Twoja strona może więc dostać np. taki adres http://idstrony.webwavecms.com.

 

Do każdej strony www można jednak bez problemu podłączyć własną domenę. Wtedy strona pokazywać będzie się pod adresem np. http://twojanazwa.pl.


 

3 sposoby podłączenia domeny:

 

 

Przekierowanie swojej domeny zarejestrowanej u innego operatora (strona internetowa oraz poczta) - 2 kroki

Aby przekierować domenę zarejestrowaną u innego operatora na swoją stronę www stworzoną w WebWave, należy wykonać dwie czynności.

 

Podłączenie domeny do strony w Panelu Webmastera

Pierwszym krokiem jest dodanie domeny do swojej strony www stworzonej w WebWave CMS. Dzięki temu strona będzie wiedziała, że ma się wyświetlać pod tym właśnie adresem. Aby to zrobić, wejdź w "Ustaw własny adres" obok swojej strony.

 

W otwartym oknie w części "Podłącz domenę" wpisz swoją domenę i kliknij przycisk "Dodaj"

Pojawi się dodatkowe okno informujące, jak przekierować domenę w firmie, w której ją zarejestrowałeś tak, aby wskazywała na Twoją stronę.
 

Uwaga!

Jeśli nie posiadasz jeszcze adresu domeny, po lewej stronie okna możesz ją zarejestrować.

Uwaga!

Gdy dodasz swoją domenę, np. twojadomena.pl, nie ma już potrzeby, abyś również dodawał domenę www.twojadomena.pl. Dla WebWave CMS obydwa te adresy są takie same. Wystarczy, że dodasz jeden z nich, a obydwa będą działać poprawnie. Nie zapomnij jednak wybrać jednego z adresów (z 'www' lub bez 'www') jako głównego. Ma to bardzo duży wpływ na SEO - więcej na ten temat dowiesz się tutaj.
 

Ustawienie przekierowania domeny (adresy DNS)

Drugą czynnością, jaką musisz wykonać, to przekierowanie swojej domeny na serwery DNS WebWave. W panelu administracyjnym operatora, u którego wykupiłeś domenę przejdź do ustawień DNS i przekieruj swoją domenę na nasze serwery:

 

ns1.webwavecms.com

ns2.webwavecms.com

 

Dla agencji: Jeśli posiadasz konto agencyjne, automatycznie tworzymy dla Ciebie serwery DNS w Twojej domenie agencyjnej. Dowiedz się więcej.

Poradniki krok po korku dla najpopularniejszych operatorów domen

Jeśli nadal nie wiesz, jak się za to zabrać to skontaktuj się z pomocą swojego rejestratora domeny i poproś o przekierowanie zgodnie z powyższymi wytycznymi.

 

Poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje przekierowania swojej domeny u popularnych rejestratorów domen:

 

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!