Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Nawet jeśli dopiero tworzysz stronę dla klienta, przyda Ci się, jeśli ta strona będzie miała dobrze brzmiący adres URL, np. https://klient1.mojafirma.pl. Pozwoli Ci to np. wysłać klientowi przyjazny, profesjonalnie wyglądający link do tworzonej dla niego właśnie strony. Klient dostanie taki link np. w wysłanym do niego mailu, wejdzie na stronę i łatwo sprawdzi, jak idą postępy w projekcie.

Jeśli masz konto agencyjne, nie musisz dla tworzonych stron uruchamiać Pakietu Premium, aby móc do nich podłączyć przyjazny adres URL.

Jak dodać własny tymczasowy adres URL strony?

1) Rozwiń zakładkę „Freelancerzy i agencje” i w sekcji „Moja domena agencyjna” wpisz swoją domenę. Potwierdź wybór, klikając przycisk "ustawiam domenę"

2) Przekieruj swoją domenę na serwery WebWave. Jeśli wykupiłeś swoją domenę agencyjną w WebWave, możesz pominąć ten punkt, bo Twoja domena automatycznie jest poprawnie przekierowana. Jeśli jednak wykupiłeś swoją domenę u innego sprzedawcy domen, to aby zadziałała poprawnie, musisz ją najpierw przekierować na serwery DNS WebWave. W panelu administracyjnym operatora, u którego wykupiłeś domenę, przejdź do ustawień DNS i przekieruj swoją domenę na nasze serwery:

ns1.webwavecms.com

ns2.webwavecms.com

Szczegółową instrukcję, jak to zrobić dla domen zarejestrowanych u różnych operatorów znajdziesz tutaj.

Jeśli masz problem z przekierowaniem swojej domeny, odezwij się do nas na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu tej strony, albo napisz na sales@webwavecms.com - pomożemy. :)

 

3) W tym momencie Twoja strona będzie miała adres w stylu a6rscd.mojafirma.pl, gdzie pierwsze 6 znaków jest losowych. Aby zamiast losowych znaków wybrać swój przedrostek, kliknij przycisk "Zmień" obok adresu strony:

4) W wyświetlonym oknie ponownie kliknij przycisk Zmień:

5) Pojawi się możliwość zmiany przedrostka adresu strony. Wpisz tam swój przedrostek i kliknij Zapisz:

6) Teraz już strona, którą tworzysz, pomimo że nie ma włączonego Pakietu Premium, ma profesjonalnie wyglądający adres URL taki jak np. https://klient1.mojafirma.pl. Adres taki możesz bez obaw wysłać klientowi, aby ten zobaczył, jak wygląda strona, którą dla niego tworzysz.

Konto agencyjne - Podłączanie domeny agencyjnej

31 marca 2016

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się