Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Dobór odpowiednich słów kluczowych to absolutna podstawa SEO (ang. search engine optimization). Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. W jaki więc sposób powinniśmy dobierać te słowa, aby przyciągnąć na swoją stronę internetową jak największą liczbę użytkowników korzystających z wyszukiwarek internetowych? W tym poradniku przeczytasz jak założyć stronę internetową i skutecznie ją pozycjonować w wyszukiwarkach.

 

 

Krok pierwszy - czego szuka klient?

Dobierając słowa kluczowe dla strony, powinniśmy skoncentrować się na zapytaniach precyzyjnie dopasowanych do naszego biznesu. Wyobraź sobie, że jesteś swoim klientem - czego tak naprawdę potrzebujesz? Co wpisałbyś w wyszukiwarkę, gdybyś chciał to zdobyć?

 

Wypisz na kartce wszystkie słowa i frazy, które przyjdą Ci do głowy.

 

 

Krok drugi - sprawdź konkurencję

Jako kolejny krok sprawdź strony www firm o podobnym profilu działalności, jak Twój (szczególnie warto sprawdzić te, z pierwszej strony wyników wyszukiwania Google). Sprawdź przede wszystkim, jak wygląda meta tytuł i meta opis na ich stronie oraz jak wyglądają nagłówki w treści strony. Warto tutaj również skorzystać z narzędzi takich jak majesticseo.com

 

Uzupełnij swoją listę słów kluczowych o te podpatrzone u konkurencji.

 

 

Krok trzeci - sprawdź popularność swoich słów kluczowych i wyszukaj podobnych

W tym celu warto skorzystać z planera słów kluczowych Google. Zaloguj się więc na swoje konto AdWords (jeśli jeszcze nie masz, to je stwórz). Wybierz opcję "Szukaj propozycji nowych słów kluczowych i grup reklam". W pole "Produkt lub usługa" wpisz, co oferujesz, w polu "Strona docelowa" wpisz adres swojej strony www. Uzupełnij według uznania pozostałe pola i kliknij "Wyświetl propozycje"

 

 

W wynikach możesz obejrzeć grupy reklam i ich średnią miesięczną liczbę wyszukań. Po kliknięciu w wybraną grupę zobaczysz listę konkretnych słów kluczowych wraz z ich popularnością. Dzięki temu możesz rozszerzyć i zweryfikować słowa wypisane przez siebie w pierwszych dwóch krokach.

Jak znaleźć słowa kluczowe dla strony www

20 stycznia 2015

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

Porozmawiaj z nami na czacie.

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ