Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

W naszej ofercie znajdziesz 3 warianty Planów Premium: Starter, Pro oraz Business. Każdy z nich oferuje różne możliwości. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Zmiana wersji planu premium

Kupiłeś Plan Starter lub Pro i okazało się, że będziesz potrzebował jednak wyższego planu? Nie ma powodu do obaw, w każdej chwili możesz zmienić swój plan na wyższą wersję. W poniższym poradniku pokażę ci jak tego dokonać:

 

 1. Przejdź do Panelu Webmastera i zlokalizuj stronę, dla której chcesz zmienić plan. Wciśnij napis pod miniaturą strony:


   
 2. Otworzy się nowe okienko. Wciśnij "Więcej opcji" a następnie "Zmieniam plan na inny":


   
 3. Wybierz interesujący Cię plan premium. Możesz rozwinąć okienka by zobaczyć wszystko co oferuje dany plan, wciskając "Zobacz wszystkie funkcje":


   
 4. Zanim definitywnie zmienisz plan, system najpierw przeliczy różnicę w kwotach między planami, i pokaże o ile dni zostanie skrócony plan premium. Jeśli jesteś już pewny zmiany, wystarczy nacisnąć "Zmieniam Plan":  UWAGA - pamiętaj, że możesz zmienić na wyższy w dowolnym momencie, ale zmiana na niższy nie jest możliwa.
   
 5. Gotowe :) Gdy już zmieniłeś plan, koniecznie opublikuj ponownie stronę, inaczej system dalej będzie widział poprzedni plan.

Jak zmienić wersję Planu Premium

29 września 2021

 Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

Możesz też się zapoznać z naszym kursem tworzenia dobrych stron.
Do ogarnięcia w jeden wieczór
.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się