Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Każda strona stworzona w kreatorze stron www WebWave, która posiada aktywny pakiet premium, otrzymuje 20 GB łącznej pojemności na serwerze pocztowym.

To znaczy, że możesz posiadać jedną skrzynkę o pojemności do 20 Gb, lub kilka skrzynek pocztowych o mniejszych pojemnościach. Ty sam decydujesz ile dokładnie miejsca potrzebujesz na wybranej skrzynce.

 

Poniżej pokażę Ci jak samodzielnie zmieniać pojemność skrzynek pocztowych.

  1. Logujemy się do Panelu Webmastera. Przy wybranej stronie internetowej klikamy przycisk Więcej opcji > Poczta e-mail


     
  2. Pokaże się panel z listą dostępnych skrzynek pocztowych. Na tym panelu należy najechać myszką na wybraną skrzynkę i kliknąć zielone kółko w trzema kropkami, które prowadzi bezpośrednio do zarządzania wybraną skrzynką.    3. Klikając przycisk Edytuj przechodzisz bezpośrednio do miejsca, w którym możesz ustawić pojemność swojej skrzynki lub zmienić hasło do skrzynki pocztowej.    Wpisz potrzebną wartość w polu pod napisem Pojemność (GB) oraz zamknij okienko klikając w krzyżyk w prawym górnym rogu. Pojemność skrzyni automatycznie zaktualizuje się do wybranej wielkości.

    Gotowe!

Jak zmienić pojemność skrzynek pocztowych

06 lipca 2021

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO