Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Jeśli posiadasz już swoją skrzynkę pocztową w Gmail i pocztę z konta stworzonego w kreatorze stron www WebWave CMS również chciałbyś odbierać i wysyłać przez stronę gmail.com nie ma z tym żadnego problemu.

 

Czego potrzebujesz?

Będziesz potrzebował dwóch skrzynek pocztowych. Pierwsza z nich powinna być założona w Gmail a druga w WebWave CMS. 

 

Jak założyć skrzynkę pocztową?

 

 

Przekieruj pocztę przychodzącą na Gmail

Pierwszym, co należy zrobić, jest przekierowanie poczty przychodzącej na swój adres w Gmail. Dzięki temu w swojej skrzynce Gmail będziesz mógł odbierać pocztę, przychodzącą na Twój adres stworzony w WebWave CMS. Oto jak to zrobić

 

  1. Zaloguj się do swojej skrzynki pocztowe.
    Logowanie do poczty
     
  2. Wejdź w ustawienia:


     
  3. Wejdź w Konto-> Przekazywanie poczty i podaj swój adres poczty w Gmail, w polu Adres docelowy. 

 

 

Ustaw wysyłanie poczty z Twojego adresu poprzez Gmail

Aby miało to jednak sens, przydałoby się jeszcze móc wysyłać pocztę z Twojego adresu stworzonego w WebWave CMS poprzez klienta Gmail.

 

Ustawienia znajdują się w prawym górnym rogu pod ikonką "zębatki" i później przyciskiem "Zobacz wszystkie ustawienia". Przejdź do "Konta i importowanie", w części "Wyślij jako" wybierz "Dodaj inny adres email", podaj swój adres email stworzony w WebWave CMS i uzupełnij dane serwera do wysyłki.


 

Kliknij "Dodaj konto". Na Twój adres wysłana zostanie wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij link w tej wiadomości. Wiadomość wysłana będzie na Twój adres stworzony w WebWave CMS, jednak jeśli poprawnie skonfigurowałeś już wcześniej przekierowanie na Gmail, to wiadomość ta przyjdzie na Twoją skrzynkę w Gmail. Po kliknięciu w link potwierdzający będziesz mógł wysyłać i odbierać maile ze skrzynki stworzonej w WebWave CMS poprzez pocztę Gmail.

Konfiguracja poczty w Gmail

28 marca 2017

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO