Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Każda strona w kreatorze stron www WebWave CMS może być tworzona i edytowana przez wielu Webmasterów. Dzięki temu, jeśli więcej niż jedna osoba pracuje nad danym projektem, z łatwością można podzielić się pracą i każdy niezależnie może wprowadzić swoje poprawki.

 

Umożliwienie edycji strony innemu Webmasterowi

Jakie uprawnienia ma dodatkowy Webmaster?

Ograniczenia edycji strony przez wielu Webmasterów

 

 

 Umożliwienie edycji strony www innemu Webmasterowi

Aby umożliwić edycję strony www przez innego webmastera, wejdź w ustawienia ogólne strony.
 

 

W otwartym oknie w części Webmasterzy strony kliknij guzik "Dodaj Webmastera".
 

 

W otwartym popupie wpisz adres e-mail innego webmastera. Jeśli w kreatorze stron WebWave CMS istnieje konto założone na podany przez Ciebie e-mail, właściciel tego konta będzie mógł edytować wybraną stronę www. 

 

 

 Jakie uprawnienia ma dodatkowy Webmaster?

Dodatkowy webmaster strony będzie miał pełen dostęp do edytora strony www. Będzie więc mógł zmienić na tej stronie internetowej praktycznie wszystko. Będzie też miał wgląd w statystyki i w skrzynki poczty e-mail.

 

Dodatkowy webmaster nie będzie mógł jednak usunąć strony www. Nie będzie miał wglądu w finanse tej strony, nie zmieni też jej adresu. Te uprawnienia zarezerwowane są dla właściciela strony www.

 

 

 Ograniczenia edycji strony www przez wielu Webmasterów

Wielu webmasterów może swobodnie edytować jedną stronę www. Nie mogą tego jednak robić jednocześnie. W momencie, gdy jeden z webmasterów ma w danym momencie otwarty kreator stron www i w nim pracuje, drugi nie będzie mógł otworzyć strony internetowej do edycji. Zostanie za to poinformowany, że inny webmaster edytuje tę stronę www. Dopiero w momencie, gdy jeden webmaster skończy swoją pracę, drugi będzie mógł ją rozpocząć.

Tworzenie stron przez wielu Webmasterów

12 stycznia 2017

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ