Porozmawiaj z nami na czacie

Zapytaj w grupie na Facebooku

Brakuje funkcji w WebWave?

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania?

Aby włączyć plan Agency, przejdź do swojego panelu webmastera i w opcjach widocznych po prawej stronie wybierz „Mój plan”, a następnie kliknij „Włącz plan Agency”.

 

 

Następnie wykonuj kolejne kroki zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po ich wypełnieniu i zatwierdzeniu program przeniesie Cię do okna płatności. Gdy tylko płatność zostanie zaksięgowana – konto będzie aktywowane.

 

 

Co się zmieni w Twoich stronach po włączeniu pakietu Agency?

Jeśli w momencie opłacania planu Agency posiadasz już stworzone strony to:

  • Jeśli nie miały wykupionego hostingu - z opublikowanej wersji strony zniknie informacja, że strona została stworzona za darmo w WebWave (na dole strony)

Jak włączyć plan Agency?

31 marca 2016

Wstecz

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ