Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Widzisz jakiś błąd lub poradnik nie jest aktualny?

Poprzez panel CMS stron stworzonych w kreatorze stron internetowych WebWave można modyfikować treść strony www, zdjęcia i wiele innych rzeczy. Można również dodawać pliki tekstowe, pdf, mp3 i wiele innych oraz umożliwić ich ściąganie użytkownikom naszej strony internetowej.

 

 1. W kreatorze stron www WebWave kliknij dwa razy w tekst, do którego chcesz dodać możliwość ściągnięcia pliku. Otworzy się okno edycji tekstu, w którym kliknij ikonę biblioteki mediów.


   
 2. W otwartej bibliotece mediów kliknij "Dodaj pliki z dysku"


   
 3. Wybierz pliki, które chcesz dodać. Możesz wgrywać pliki następujących formatów:

  .doc
  .docx
  .gif
  .jpg
  .jpeg
  .pdf
  .png
  .txt
  .xls
  .xlsx
  .mp3
  .swf
   
 4. Po wgraniu pliku zaznacz go i skopiuj jego adres URL


   
 5. Zamknij bibliotekę mediów. Teraz zaznacz obrazek albo tekst, po którego kliknięciu użytkownik będzie mógł pobrać plik. Kliknij ikonę spinacza umożliwiającą dodanie linku.


   
 6. W otwartym oknie, w polu adres URL wklej skopiowany wcześniej link.


   
 7. Zauważ, że w kreatorze stron www WebWave CMS możesz dodawać na swojej stronie linki również do plików umieszczonych na innych serwerach, nie tylko na WebWave CMS. 

  Zwróć też uwagę, że wykorzystując bibliotekę mediów, możesz w łatwy sposób umieścić swoje pliki w internecie i np. wysłać linki do ściągnięcia ich innym osobom.

CMS - Dodawanie plików na stronę www

19 grudnia 2014

Wstecz

Nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu? Skontaktuj się z nami poprzez chat online lub zapytaj na naszej grupie na Facebooku.

 

Masz pomysł na nową funkcjonalność?  Koniecznie podziel się nim z innymi.

 

PANEL WEBMASTERA

LOGOWANIE

ZACZNIJ TERAZ

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

MATERIAŁY

WEBWAVE

DLA KLIENTÓW

OFERTA

KREATOR

KONTAKT

contact@webwavecms.com

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

PL

EN

RO